Polityka jakości

W Virtual Telecom koncentrujemy się na obecnych i przyszłych potrzebach naszych klientów. Wiemy, że oczekują oni najwyższej jakości usług. Wiemy, że w przyszłości ich oczekiwania będą rosły. Oferowane przez nas rozwiązania zarówno dla klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych oparte są na najnowocześniejszych, ale sprawdzonych technologiach, ciągle rozwijającej się w zrównoważonych sposób infrastrukturze oraz wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu specjalistów pracujących dla dobra naszych klientów we wszystkich działach Virtual Telecom. Dbamy o to, aby nasza infrastruktura, ze szczególnym naciskiem na łącza dostępowe, była bazą do oferowania usług opartych na technologii IP, których istnienie dopiero możemy sobie wyobrazić. 

Naszą sieć stworzyliśmy bazując na budowie własnej infrastruktury światłowodowej oraz współpracy z operatorami posiadającymi najlepsze sieci szkieletowe na rynku polskim i w skali europejskiej oraz dbając o obecność w kluczowych punktach wymiany ruchu internetowego. Aby zapewnić najwyższy poziom usług stale szukamy optymalnych rozwiązań dotyczących fizycznego podłączenia urządzeń znajdujących się w lokalizacji klienta do naszej sieci. Dlatego każdorazowo badamy możliwości techniczne oraz szacujemy koszty pokonania tzw. ostatniej mili przy pomocy własnego lub dzierżawionego światłowodu. Jeśli tego typu rozwiązanie nie jest możliwe, to proponujemy podłączenie przy pomocy wysokiej klasy rozwiązania radiowego.

Sieć jaką dysponujemy oparta jest na redundantnych, czyli dla bezpieczeństwa zdublowanych, rozwiązaniach pozwalających uniknąć przerw w świadczeniu usług. Dzięki temu możemy zapewnić bardzo wysoki poziom dostępności, jednocześnie usług zobowiązując się do jego zachowania poprzez podpisanie z klientem Service Level Agreement, dokumentu dotyczącego gwarantowanego poziomu dostępności usług.

Ważnym elementem naszej sieci i jej sercem jest zlokalizowane w Lublinie, najnowocześniejsze w regionie i spełniające najwyższe wymogi dotyczące bezpieczeństwa centrum danych. Świadczymy w nim usługi na najwyższym poziomie, zapewniając odpowiedni poziom backupu dzięki zapasowej serwerowni.

Zawsze uważnie słuchamy opinii naszych klientów. Stale pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług testując i wdrażając najnowsze rozwiązania technologiczne pojawiające się na świecie. Wysoki poziom usług dla klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych jest naszym priorytetem i podstawą dalszego rozwoju Virtual Telecom.

 


TOP