Telefonia IP

Komunikacja telefoniczna jest nadal niezbędna w prowadzeniu każdego biznesu. Dotyczy to zarówno kontaktu z otoczeniem firmy, jak i wśród jej pracowników, którzy mogą być zlokalizowani w wielu miejscach w kraju lub na świecie.

Rozwiązaniem na miarę XXI wieku jest telefonia cyfrowa VoIP (Voice-over-IP) oparta na łączach internetowych. Nasza usługa telefonii IP w bezkompromisowy sposób łączy wysoką jakość dźwięku, stabilność i niezawodność łącza z konkurencyjnymi w stosunku do tradycyjnej telefonii kosztami rozmów.

Telefonia IP nie tylko skutecznie zastępuje tradycyjne rozwiązania, ale także zapewnia szereg dodatkowych korzyści. Wśród nich najważniejsze to:

  • niski koszt połączeń wychodzących na numery krajowe, komórkowe i zagraniczne,
  • darmowe połączenia między numerami w ramach jednej sieci firmowej (dotyczy lokalizacji podłączonych do sieci Virtual Telecom),
  • możliwość podłączenia dowolnej liczby lokalizacji i numerów abonenckich (wystarczy łącze IP),
  • brak konieczności tworzenia lub korzystania z dotychczasowej infrastruktury telefonicznej (uporządkowanie systemowe i fizyczne).

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy dodatkowych informacji pod numerem 81 458 10 10.

 

Nieograniczona

rozbudowa sieci

 

 

 

Będąc użytkownikiem telefonii IP na łączu światłowodowym Virtual Telecom, korzystając z usługi Voice-over-IP (VoIP) możesz rozbudowywać swoją sieć bez ograniczeń, bez względu na to czy twoja firma ma 2,5, czy 130 oddziałów. Dzięki komputerowemu systemowi konfiguracji sieci, otwieranie kolejnych punktów to czysta przyjemność.

 

Jakość

 

 

Dzięki podłączeniu do linii światłowodowej Twoja rozmowa nie jest niczym zakłócona, a przesyłany i odbierany dźwięk jest czysty i wyraźny.

 

Redukcja                    kosztów

 

 

 

Połączenie wielu oddziałów Twojej firmy w jedną sieć przy bardzo łatwej konfiguracji telefonu IP jest proste i osiągalne w bardzo krótkim czasie. Dzięki posiadaniu takiej sieci w usłudze Voice-over-IP (VoIP), możesz łączyć się między oddziałami, bądź prowadzić rozmowy konferencyjne całkowicie za darmo! Dodatkowo komunikacja ze światem zewnętrznym to w ramach danej strefy koszt rozmowy lokalnej.

 

Porządek

 

 

Telefon IP odbiera sygnał z sieci światłowodowej, podobnie jak internet i inne usługi dostępne w Virtual Telecom. Dzięki temu Twoje biuro wygląda schludnie, estetycznie, bezpiecznie i profesjonalnie.

 

 


TOP