Internet

 

Dostępowe łącza światłowodowe do niedawna dostępne były tylko w biurowcach oraz blokach wielorodzinnych. W Virtual Telecom inwestujemy w przyszłość rozbudowując sieć i podłączając do niej także osiedla domków jednorodzinnych.

Wykorzystanie światłowodów umożliwia zestawienie łączy do Internetu zapewaniających prędkość przesyłu danych nieosiągalną dla innych technologii, bo sięgającą nawet 1 Gb/s.

Szybkość, stabilność i niezawodność oferowanego przez nas dostępu do Internetu pozwala na komfortowe i efektywne korzystanie z zasobów sieci na komputerach, smartfonach, tabletach, konsolach do gier i telewizorach.

Przepustowość łącza ma coraz większe znaczenie. Jej odpowiedni poziom pozwala na szybkie wczytywanie i wyświetlanie stron internetowych, skraca czas pobierania plików, umożliwia płynne oglądanie filmów i transmisji na żywo, synchronizowanie danych przechowywanych w chmurze oraz komfortowe korzystanie z rozmów video.

Korzystając z dostępu do Internetu można bez problemów pracować w domu, bo oferowana przez nas usługa nie odbiega parametrami od usług dla klientów biznesowych.

Decydując się na usługi Virtual Telecom można - poza dostępem do Internetu - korzystać ze świadczonych za pośrednictwem światłowodowego łącza dostępowego – telewizji HD oraz telefonii cyfrowej.

Sprawdź, czy jesteś w zasięgu naszej sieci lub zadzwoń na numer 81 458 20 20 i poznaj szczegóły oferty Virtual Telecom.

 

oferta

* Promocja skierowania dla domów jednorodzinnych

 


TOP