Telefon

Telefon stacjonarny w domu jednorodzinnym zapewnia nie tylko kontakt ze światem, ale także zwiększa bezpieczeństwo domowników.

Telefonia cyfrowa oferowana przez Virtual Telecom oparta jest na dostępowym łączu światłowodowym. Takie rozwiązanie zapewnia niezawodność usługi oraz najwyższą jakość połączenia głosowego. Niskie koszty połączeń (także dla osób, które będą do Ciebie dzwonić spoza Polski) oraz abonamentu to tylko część korzyści. Twój stacjonarny telefon cyfrowy nigdy nie straci zasięgu, nie rozładuje się w najmniej pożądanym momencie, a jego numer nie zmieni się do chwili, gdy Ty zdecydujesz się na zmianę.

Oparta na łączu światłowodowym telefonia cyfrowa dla klientów indywidualnych to usługa oferowana przez Virtual Telecom obok superszybkiego dostępu do Internetu, telewizji HD oraz transmisji danych często wykorzystywanej przy rozwiązaniach z dziedziny ochrony mienia i monitoringu nieruchomości.

Przeniesienie dotychczasowego numeru stacjonarnego lub uzyskanie nowego jest łatwe i szybkie oraz bezpłatne. Sprawdź czy jesteś w zasięgu sieci Virtual Telecom lub dowiedz się więcej dzwoniąc pod numer 81 458 20 20.

 

 

TOP