Internet

 

Wykorzystując Internet do kontaktu ze znajomymi oraz rozrywki potrzebujesz szybkiego łącza. Strony www mają się wczytywać i wyświetlać szybko, czas pobierania plików, aktualizacji czy sterowników ma być krótki. Transmisje na żywo i filmy mają wyświetlać się płynnie. Dane trzymane w chmurze mają synchronizować się błyskawicznie.

Takie są wymagania współczesnych użytkowników usługi dostępu do Internetu. Szybkość łącza ma - poza jego niezawodnością i rozsądnym kosztem usługi -  kluczowe znaczenie.

Usługa dostępu do Internetu świadczona przez naszą firmę za pośrednictwem światłowodowego łącza dostępowego spełnia wszystkie te wymagania. Wysoki poziom usługi dostępny jest dla użytkowników komputerów oraz innych urządzeń podłączonych do Internetu, takich jak smartfon, tablet, telewizor, konsola do gier, a w niedalekiej przyszłości lodówka, piecyk konwekcyjny, system sterowania klimatyzacją i wentylacją.

Technologia światłowodowa pozwala przygotować się na nadchodzącą erę Internetu rzeczy. Pozwala ona na dostęp do Internetu o prędkości od 30 Mb/s do nawet 500 Mb/s. Światłowód umożliwia korzystanie z jeszcze większych przepływności, które będą dostępne w ofercie Virtual Telecom, jak tylko pojawi się taka potrzeba.

Łącze światłowodowe daje możliwość – poza dostępem do Internetu – korzystania z telefonii cyfrowej oraz telewizji HD gwarantującej najwyższy poziom dźwięku oraz obrazu.

 

 


TOP