Telewizja HD

 

Doskonała jakość obrazu i dźwięku pozwala w pełni cieszyć się oglądaniem wydarzeń sportowych, filmów przyrodniczych, dla dzieci, seriali i przebojów kinowych, które można zobaczyć w telewizji lub w ramach usługi video na życzenie (VOD – video on demand).

Aby na co dzień mieć frajdę z najlepszej jakości telewizji, poza wysokiej klasy telewizorem i kinem domowym, niezbędny jest dostęp do usługi telewizji HD. W Virtual Telecom nie idziemy na ustępstwa, więc oferujemy telewizję HD dostępną za pośrednictwem łącza światłowodowego. Oferowana przez nas szeroka gama programów (w tym także w standardzie HD) każdemu widzowi pozwoli wybrać coś dla siebie. Bezkompromisowa jakość pozwoli przenieść się w świat pokazywany w filmie lub dać poczucie bezpośredniego uczestnictwa w zawodach.

Telewizja HD to nie jedyna usługa świadczona przez Virtual Telecom za pośrednictwem światłowodu gwarantującego wysoką jakość sygnału oraz niezawodność nieosiągalną w przypadku innych technologii. W naszej ofercie znajdą Państwo także telefonię cyfrową oraz ultraszybki dostęp do Internetu.

 

 


TOP