O firmie

 

Firma Virtual Telecom powstała w 2010 roku. Od momentu założenia firmy myślimy o przyszłości, o rozwiązaniach, które postawią nas i naszych kontrahentów na równi z najsilniejszymi, w kraju i za granicą.

 

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania, mamy  najnowocześniejsze w południowo- wschodniej Polsce centrum danych, angażujemy sie w ambitne projekty i działamy konsekwentnie zakładając, że jeśli coś ma być dobre jutro, powinniśmy do tego dążyć już dziś.

 

Tworzymy własną sieć światłowodową, korzystamy z systemu wymiany ruchu internetowego, nawiązujemy współpracę z silnymi operatorami telekomunikacyjnymi, w razie potrzeby wykorzystujemy łącza radiowe po to, by dotrzeć wszędzie tam, gdzie nasi klienci tego potrzebują. Obecnie nasz główny ośrodek to Warszawa, ale wierzymy, że rozwój i postęp są potrzebne w całej Polsce, co bardzo nas motywuje do ciągłego zwiększania zakresu naszych działań.

 

 

Od początku swojej działalności współpracujemy z klientami biznesowymi i instytucjonalnymi. Świadczymy usługi z zakresu:

 

 

 

Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, by pokazać i udowodnić, że Polacy zasługują na możliwość korzystania z łączy światłowodowych na międzynarodowym poziomie, zgodnym z najwyższymi standardami europejskimi. W oparciu o tę strategię dostarczamy naszym klientom takie usługi jak:


 

Pierwsze lata funkcjonowania Virtual Telecom minęły bardzo szybko, ale wnioski i podsumowania są dla nas bardzo budujące i dają jednoznaczny sygnał, że było, jest i będzie warto mieć ambicje, marzenia i siłę oraz chęć do ciężkiej pracy. Stworzyliśmy grupę znakomitych, zaangażowanych ludzi, których profesjonalizm, wiedza i pozytywna energia tworzą fantastyczny fundament pod osiąganie kolejnych sukcesów. Wierzymy, że osiągniesz je razem z nami.

 


TOP